GRAND PRIX ZDISLAVA

Rubriky: Centrum Zdislava
Anna Horváthová  Sdílet článek na nebo

Ve Zdislavě se ani v tuto dobu nelení. Protože není možné fandit na žádném zimním závodě, udělali jsme si závody svoje. A tak v našem …

GRAND PRIX ZDISLAVA
Ve Zdislavě se ani v tuto dobu nelení.
Protože není možné fandit na žádném zimním závodě, udělali jsme si závody svoje. A tak v našem stacionáři proběhl závod GRAND PRIX ZDISLAVA.
Na trati se sešla řada těch nejrychlejších jezdců „z celého světa“. Jak jistě tušíte, byl to Minecrafťák, Méďa, R2D2 a samozřejmě nechyběl ani Černý jezdec alias závodník.
Hned po úspěšném startu se do čela dostal Minecrafťák, ale jak rychle vyjel, tak i rychle vyjel z trasy a ztratil několik vteřin času za R2D2. Robot šel do závodu se vším nasazením, ale zradila ho prostorová orientace, několikrát se tlačil mimo trasu, což mu ubralo náskok a ztratil tak několik vteřin za Černým jezdcem. Za povšimnutí jistě stojí styl jízdy Méďy, který dal do závodu všechny svoje síly. Bohužel díky své neobratnosti se dokázal vybourat i na rovince. Se svojí bezchybnou jízdou se nakonec do cíle jako první dostal Černý jezdec s číslem 50 a vysloužil si tak medaili za první místo. Patří mu naše gratulace, stejně tak i ostatním účastníkům, kteří šli do závodu s celým srdcem.
Velký dík také patří všem Zdislavákům, kteří nadšeně fandili po celé trase závodu a dodali tak závodníkům potřebnou dávku motivace a podpory. Na různé střípky a specifické momenty ze závodu se můžete podívat na přiložených fotkách.