Jarní dny ve Zdislavě

Rubriky: Centrum Zdislava
Anna Horváthová  Sdílet článek na nebo

Začátkem jara, stejně jako venku, i ve Zdislavě všechno kvete a hodně se toho u nás děje. O ty nejdůležitější události se s vámi chceme …

Jarní dny ve Zdislavě
Začátkem jara, stejně jako venku, i ve Zdislavě všechno kvete a hodně se toho u nás děje. O ty nejdůležitější události se s vámi chceme podělit v tomto článku.
Začátkem měsíce května si každý rok Centrum Zdislava připomíná svoje „narozeniny“. Stacionář byl totiž založen 2. května 1992. Jako poděkování k tomuto výročí byla 4.5.2021 sloužena mše svatá v kostele sv. Kunhuty.
V pátek 14.5. 2021 jsme dopoledne přivítali senátora Josefa Klementa, který nám osobně předal respirátory české výroby pro bezpečné poskytování služeb v našem stacionáři.
Odpoledne tentýž den nás navštívili také zástupci společnosti Kästle CZ (dříve Sporten) se sídlem v Nové Městě na Moravě a poděkovali za  služby, které Centrum Zdislava v této nelehké době poskytuje. Jako poděkování věnovali ovocné nápoje od partnera Capri-Sun v počtu 140 Ks.
A neposlední řadě jsme si v těchto jarních měsících na podporu zdraví a tělesné kondice konečně splnili „sen“ a zakoupili pro naše klienty koloběžky, na kterých už zdárně trénujeme. Tak sportu ZDAR!!!