Centrum Zdislava

Novoroční bilancování

Rubriky: Centrum Zdislava
/ Hana Pohanková

Leden uzavřel rok starý a přináší nám nový: nepopsaný list, který bychom zase rádi zajímavě naplnili. Toto období se samozřejmě neobejde bez bilancování. Co nám …

Novoroční bilancování

Leden uzavřel rok starý a přináší nám nový: nepopsaný list, který bychom zase rádi zajímavě naplnili. Toto období se samozřejmě neobejde bez bilancování. Co nám rok 2022 dal a vzal: Co si z něj můžeme odnést do roku nového?

Do roku 2022 jsme vstoupili s omezeními, které nám přinesl Covid 19. Vše se točilo kolem testování, očkování, pracovníci i klienti se střídali v domácím léčení a provoz byl touto skutečností poznamenán. Blýskalo se však na lepší časy a se snižujícím se počtem nakažených a se zlepšující se epidemiologickou situací jsme mohli naplánovat oslavu 30tého výročí našeho stacionáře. Oslavě patřil druhý květen, den, kdy byl denní stacionář založen. Můžete se s námi podívat na video, jak tento den probíhal,  a to na facebookových stránkách Centra Zdislava Centrum Zdislava | Facebook

Rok 2022 byl také plný tvorby užitečných a prodejních výrobků, návštěv kulturních akcí, např. kina či výstav v Nové Městě na Moravě. Stihli jsme ugrilovat steaky na naší terase, navštívit restauraci i kavárnu. V září jsme se mohli po dlouhé době podívat i mimo náš okres a navštívit výrobnu vánočních baněk Koulier a město Hradec Králové. Rádi bychom i v letošním roce naplánovali nějaký zajímavý výlet a zorganizovali třídenní rekondiční pobyt, který se vzhledem k epidemiologické situaci nemohl dva roky konat.

Chtěli jsme se také ke konci roku potkat s klienty a rodinnými příslušníky. Vymysleli jsme tedy novou akci s názvem ,,Zdišipárty“, která si sice žádala, vzhledem k jejímu konání za běžného provozu, notnou dávku improvizace a personálního odhodlání, ale myslíme si, že stála za to, a všechny nás bavila. Doufáme, že v tomto roce navážeme na ,,Zdišipárty“ podobnou akcí, takovou, která by nám umožnila společné setkání. Tak snad se nám to povede a okolnosti nám budou přát.

Rádi bychom do nového roku popřáli všem lidem, kterým Centrum Zdislava není lhostejné, aby jejich cesta v novém roce byla šťastná, plná porozumění a vzájemného respektu a už teď se těšíme na nové společné zážitky!

 

Centrum Zdislava

566 598 180
Radnická 350
592 31 Nové Město na Moravě
  • Ředitelka: Ing. Mgr. Hana Janů, mobil: 603 486 167
  • Vedoucí služby: Miroslava Horváthová DiS. mobil: 774 615 194
  • :
  • Bankovní spojení: KB Žďár nad Sázavou, č.ú. 215441751/0100