Centrum Zdislava

Taneční na Bělisku

Rubriky: Centrum Zdislava
/ Hana Pohanková

Takový obyčejný úterní den. Počkat? Anebo ne? No jasně, že ne. Na úterý 30. ledna jsme totiž dostali pozvání od SOŠ Nové Město na Moravě, …

Taneční na Bělisku

Takový obyčejný úterní den. Počkat? Anebo ne? No jasně, že ne. Na úterý 30. ledna jsme totiž dostali pozvání od SOŠ Nové Město na Moravě, abychom společně obnovili tradici tanečního dopoledne, kterou jsme kvůli pandemii na pár let vynechali.

Už od samého příchodu do sálu SOŠ jsme nepřestali být v údivu. Učitelé a studenti školy pro nás nachystali nejen krásnou výzdobu prostor, ale také moc chutné občerstvení. Bez mrknutí oka uvařili výbornou kávu nebo čaj. Dalším překvapením bylo předtančení studentů. Na něj hned navazovaly největší taneční hity uspořádané od 70. let až po současnost. Do tance se pak zapojili úplně všichni, učitelé, studenti a samozřejmě Zdislaváci. A atmosféra? Plná radosti, úsměvů a dobré nálady všech zúčastněných.

Nezbývá, než poděkovat učitelům a studentům, kteří pro nás program do nejmenšího detailu připravili. Byl to velký kus práce! Snad je z fotek zřejmé, jak moc krásný den jste nám tím udělali.

Děkujeme.

Zdislaváci

 

Centrum Zdislava

566 598 180
Radnická 350
592 31 Nové Město na Moravě
  • Ředitelka: Ing. Mgr. Hana Janů, mobil: 603 486 167
  • Vedoucí služby: Miroslava Horváthová DiS. mobil: 774 615 194
  • :
  • Bankovní spojení: KB Žďár nad Sázavou, č.ú. 215441751/0100

Centrum Zdislava vzniklo roku 1992 z iniciativy manželů Marie a Stanislava Severových. Na začátku se na provozu podílela Diecézní charita Brno a město Nové Město na Moravě. Od roku 1995 Centrum Zdislava přešlo pod Město Nové Město na Moravě a stalo se příspěvkovou organizací, kterou je doposud.Centrum Zdislava