Ukončení sezóny cvičného bytu

Rubriky: Centrum Zdislava
Maria Peňázová  Sdílet článek na nebo

Se začátkem prázdnin se také částečně mění i činnosti v Centru Zdislava. Hlavní změnou je přerušení provozu cvičného bytu. Během celého roku byl klientům cvičný …

Ukončení sezóny cvičného bytu

Se začátkem prázdnin se také částečně mění i činnosti v Centru Zdislava. Hlavní změnou je přerušení provozu cvičného bytu.

Během celého roku byl klientům cvičný byt otevřen a na plné obrátky se zde zdislavští klienti střídali, vařili zde, učili se nové recepty a kulinářské postupy, cvičili se zde v domácích pracích od úklidu, přes umývání nádobí až po praní a žehlení prádla. O výsledcích cvičného bytu vás také občas informujeme prostřednictvím fotografií z nejrůznějších akcí, příprava pohoštění pro všechny Zdislaváky, pečení perníčků, cukroví apod.. A že to vždycky stojí za to a leckdo si odnáší recepty místních lahůdek domů.

Rok je ve cvičném bytě vždy nabytý, a proto je třeba si přes léto trochu odpočnout. To by ale nebyl cvičný byt, když by si na své ukončení sezóny něco nepřipravil. Letos si pro všechny připravil sportovní dopoledne se čtyřmi disciplínami na zdislavské zahradě. A nechyběla sladká tečka za tímto dopolednem a celým rokem práce. Kdo by odolal v tak horkých dnech?

Bytová sezóna sice skončila, ale nemusíme být smutní. Znamená to, že ta nová sezóna se zase blíží a všichni se už těší, co nového přinese.