Centrum Zdislava

Vánoční kavárna pro Centrum Zdislava

Rubriky: Centrum Zdislava
/ Hana Pohanková

Jan Amos Komenský ve svém výroku: ,,Neslibuj, že vykonáš, nehonos se, žes vykonal, ale ponech svým skutkům, aby mluvily za tebe“, věřil, že skutky jsou …

Vánoční kavárna pro Centrum Zdislava

Jan Amos Komenský ve svém výroku: ,,Neslibuj, že vykonáš, nehonos se, žes vykonal, ale ponech svým skutkům, aby mluvily za tebe“, věřil, že skutky jsou více než slova, která o nich hovoří nebo na ně ukazují. I my se o tomto v posledních dnech přesvědčujeme. Vidíme a cítíme, že jsou kolem nás lidé, kteří nám chtějí svojí dobrotou přispět a podpořit činnost našeho stacionáře.

Stejně tomu je i v případě Gymnázia Vincence Makovského, které v rámci akce S Vánocemi za dveřmi, otevře dveře své Vánoční kavárny. Výtěžek z prodeje kávy a domácích sladkostí v kavárně poputuje do denního stacionáře a bude použit pro zkvalitnění péče o naše klienty.

Proto ti z Vás, kdo by chtěli strávit odpoledne 21.12. netradičně na divadelním představení či při poslechu sborového zpěvu s nádechem vánočního poselství a spojit tento zážitek s návštěvou kavárny, neváhejte přijít do gymnázia a vychutnejte si celý jejich připravený program.

Kavárna je pro Vás otevřena již od 15 hodin a program začíná v 15:30.   

Děkujeme všem, kteří se v kavárně zastavíte a nákupem občerstvení nás podpoříte!!

Centrum Zdislava

566 598 180
Radnická 350
592 31 Nové Město na Moravě
  • Ředitelka: Ing. Mgr. Hana Janů, mobil: 603 486 167
  • Vedoucí služby: Miroslava Horváthová DiS. mobil: 774 615 194
  • :
  • Bankovní spojení: KB Žďár nad Sázavou, č.ú. 215441751/0100

Centrum Zdislava vzniklo roku 1992 z iniciativy manželů Marie a Stanislava Severových. Na začátku se na provozu podílela Diecézní charita Brno a město Nové Město na Moravě. Od roku 1995 Centrum Zdislava přešlo pod Město Nové Město na Moravě a stalo se příspěvkovou organizací, kterou je doposud.Centrum Zdislava