Centrum Zdislava

Zdišipárty

/ Hana Pohanková

Důvod k milému setkávání a zábavě se vždycky najde, a proto v pátek 24.11. pořádala Zdislava pro své klienty a jejich blízké Zdišipárty! Nechyběla dobrá …

Zdišipárty
Důvod k milému setkávání a zábavě se vždycky najde, a proto v pátek 24.11. pořádala Zdislava pro své klienty a jejich blízké Zdišipárty! Nechyběla dobrá hudba, kterou zajistil DJ Denny Bee, dobré jídlo, fotokoutek ani soutěž o ceny. V neposlední řadě jsme se ale zase po roce sešli a měli možnost si popovídat, zatančit a strávit společné hezké chvíle.
Děkujeme obci Nová Ves u Nového Města na Moravě za poskytnutí krásných prostor nově zrekonstruovaného, bezbariérového Kulturního domu a také za prominutí poplatku za pronájem.
Poděkování patří také sponzorům, kteří přispěli do naší soutěže o ceny: František Šandera – specializované stavební práce, Balónový hotel a pivovar a manželé Janů.
A v neposlední řadě děkujeme všem zúčastněným za návštěvu a úžasnou atmosféru, kterou můžete nasát z malé foto-ukázky.

Centrum Zdislava

566 598 180
Radnická 350
592 31 Nové Město na Moravě
  • Ředitelka: Ing. Mgr. Hana Janů, mobil: 603 486 167
  • Vedoucí služby: Miroslava Horváthová DiS. mobil: 774 615 194
  • :
  • Bankovní spojení: KB Žďár nad Sázavou, č.ú. 215441751/0100

Centrum Zdislava vzniklo roku 1992 z iniciativy manželů Marie a Stanislava Severových. Na začátku se na provozu podílela Diecézní charita Brno a město Nové Město na Moravě. Od roku 1995 Centrum Zdislava přešlo pod Město Nové Město na Moravě a stalo se příspěvkovou organizací, kterou je doposud.Centrum Zdislava